Zapisz się aby otrzymywać
od nas najnowsze informacje.

O firmie

Witam serdecznie w Neodencie.

Gratuluję wyboru i zapraszam do przejrzenia naszej witryny.

Współpraca z naszą firmą to:

Rok założenia 1984.

Nasza pracownia współpracuje z kilkudziesięcioma gabinetami stomatologicznymi w polsce i za granicą (głównie w Niemczech). Od lat współpracujemy z Zakładem Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pracownicy zatrudnieni w Neodencie to w przeważającej części fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich odbył wiele specjalistycznych kursów i szkoleń w najlepszych europejskich firmach.

Doskonale wyszkolony zespół podzielony ściśle według specjalności daje gwarancję wykonania doskonałych prac w bardzo krótkim czasie.

Piotr Cajdler - wlaściciel.

Piotr Cajdler: właściciel, absolwent Państwowej Szkoły Medycznej Techników Dentystycznych w Łodzi, rocznik 1966. W latach 1978-80 pracuje w jednym z najlepszych laboratoriów w Wiedniu "Ratio-Dent" pod opieką mistrza techniki dentystycznej Karla Kneißa. Początkowo w dziale projektowania i wyonywania protez szkieletowych, a następnie jako ceramik. Po powrocie do Polski pracując w pracowni protetycznej Zakladu Protetyki Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi, wspólnie z Profesorem Stanisławem Suliborskim organizuje w 1984 roku pierwszą w Polsce pracownię ceramiczną. W tym samym czasie otwiera również pierwszą w Polsce prywatna pracownię ceramiczą NEODENT.

Okres przełomu politycznego 1990 roku, pozwolił na dalszy rozwój firmy i uczestnictwo w wielu szkoleniach w najlepszych europejskich firmach.